yt    

Związkowe spotkanie noworoczne w nowym roku

Fotoreportaż

 

10 stycznia w Hotelu Gracja odbyło się pierwsze w nowym roku spotkanie noworoczne byłych żołnierzy Garnizonu Gorzów, zrzeszonych w Związku Żołnierzy Wojska Polskiego oraz Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ. Spotkanie, jak co roku odbyło się w Hotelu chor. Józefa KUCZYŃSKIEGO- byłego żołnierza, który wspiera działania „Gorzowskiego” Związku.

 

 

Na początku spotkania Vice-prezes ZŻWP Adam LUBIK zreferował obecne zmiany w Zarządzie Koła. Następnie nowy Prezes ZŻWP Stanisław MIKLASZEWSKI wspomniał najważniejsze przedsięwzięcia w nowym roku. Z nowymi pomysłami wyszedł Marcin KAMIŃSKI, który zaproponował pomysł i pomoc w ufundowaniu nowego sztandaru gorzowskiego ZŻWP oraz przekazał informację o realizacji kilku ważnych przedsięwzięć za najbliższe pół roku.

 

Miłym akcentem dla przybyłych gości było wręczenie przez Sekretarza ZŻWP i ONZ Mariana NOWACKIEGO podziękowań za zaangażowanie w działalność Związku i ONZ-u. Szczególnymi gośćmi podczas spotkania byli przedstawiciele Szkół: Ekonomicznych i Elektrycznych reprezentując dyrektorów szkół, żołnierze z „Witnickiego” Koła ZŻWP oraz wolontariuszka ZŻWP Martyna MUSIELA, jako najmłodsza osoba w organizacji.

 

Po części oficjalnej odbyło się biesiadowanie oraz wspominanie w koleżeńskim gronie dawnych czasów wspólnej służby wojskowej.

 

 

 

Tekst i foto: plut. Marcin KAMIŃSKI